AS TEAM CRESCATOR

Locul Ε’ara Proprietar Suma m/min
1 Karl Heinz Lang 2079.48
2 Familie Soellner 2066.11
3 Team Verl 3 1913.8
4 Team Germany - W. A. Waldow + S. Thiel 1889.23
5 OLR HONEST & PETRITA 1888.16
6 Palitu Victor 1875.69
7 Sebastian Rolff 1871.36
8 Team Germany - Heiko Sieckmann 1504.85
9 Cantir Grigorie 1409.21
10 Team Germany - Reinhard + Marianne Rolff 1359.31
11 Nicoara Mihai 1331.4
12 Gevhavd Debus 1297.12
13 Pitone + Vielahn 1284.45
14 WILFRIED ZUR LOEWEN 1238.33
15 Stan Adrian 1213.54
16 Joern Schuetze 1124.02
17 Mykhsim Mutaz & Yuri Niikitenko 1114.97
18 COLUMBODROM HORODNIC 1107.55
19 Balica Razvan 1048.61
20 Motria Cristian 969.92
21 Senciuc & Haciu 934.34
22 Golubedrom "MARS" 880.21
23 Shebanin Viacheslav 876.2
24 Reinhard Wernz 861.33
25 Team Wiba 794.5
26 Ciobanu Iurie 766.72
27 Ivascu Adrian 757.26
28 Liuts Valdemar 742.95
29 Hatmanu Alex 719.72
30 Team SAS 713.82
31 Patrascu Valeriu 712.37
32 Ion Marian Nusa 688.52
33 Team Germany - Stefanescu 673.5
34 Cristea Florinica 670.09
35 Bratucu & Buzescu 666.56
36 Team Germany - W. A. Waldow + S. Thiel 645.55
37 Team Vre-Bo 631.77
38 Petrea Alex 626.79
39 Harrie Van Boxmeer 606.9
40 BENY & TEO 586.97
41 Shatalov Vladimir 567.24
42 Cheptene Victor 567.31
43 Anatoliy Luchyk 540.68
44 Team Germany - Toni Deigner 510.89
45 Florea Lazer 506.87
46 OLR BLAK SEA 500.16
47 Sergey Mitenin 500.25
48 Marius Andrei 499.9
49 Team Germany Dr Angela Targatz 495.78
50 Miervaldis Grudulis 476.6
51 Costin Vitalie 469.45
52 Slavko Kutlesa 456.43
53 MIU UINI TAO 452.45
54 Naumov Valentine Stanislav 406.97
55 MERZLYAKOV SERGEY & STARCHIKOV VLADIMIR 387.8
56 COLUMBODROM COJVANA 384.22
57 Dickmann-Tilmans 376.89
58 Popescu & Melincescu 373.62
59 Besleu Vasea 330.67
60 Pshyk Ivan 324.53
61 Briceag Cosmin 291.04
62 Risse Senekidis 287.87
63 Ine de Rijck 274.16
64 Nikishin Vitaliy 268.47
65 Terentev Sergey 241.36
66 Covali Feodor N. 233.62
67 Team Schnellin - Kelle Evelore 227.98
68 Team Schnellin - Wildgrube Ralf 220.83
69 OLR SANNY BEACH 213.32
70 SHTEFAN YURIY 211.6
71 Team Weis-Jungfleisch 206.6
72 Tibichi & Loko 205.09
73 Dickmann-Stroetges 198.04
74 Gherasim & Enache & Ciolan 198.13
75 Familia Tibichi 186.78
76 ARVYDAS SPUCYS 185.27
77 Dmytruk Mykhailo 182.23
78 MERZLYAKOV SERGEY 179.95
79 Luca 177.38
80 Ilie Ciprian 175.27
81 Baila Imil 173.01
82 B.C.C+Oprea-FL 169.5
83 Scaletchi Vasile 167.38
84 OLR Primstar Ghidihici 165.83
85 OLR NOVA ZAGORA 163.88
86 Constantin Puiu 163.86
87 Team Germany 163.79
88 Cires Dumitru 163.79
89 ANDREICA & BUCSA 162.32
90 Huig van Duijn 161.06
91 Sopcu Grigore 158.88
92 Butuc Ovidiu 132.14
93 Isac Vladislav 61.82
94 Leonauskas Rimvydas 54.85
95 Ryazanov Vladimir 47.14
96 Team Germany - Wilhelm Linke 44.58
97 Eankovsky Ghenadii 42.66
98 Cirpac Marin 40.2
99 Tibi & Eduard 20.02
100 Andris Grudulis 18.66
101 Knystautas Valdas 14.7
102 Jonas Andrijauskas 13.76
103 Bezusco-Costea+Radu+Mariea 5.33
104 Costin Daniel 4.59
105 SHTEFAN OLEKSANDR 4.59
106 Zaleski Oleg 4.59